Germitox I inne pasożyty

ATESTY

Produkty wytwarzane są na bazie najwyższej jakości naturalnych surowców. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii jak np. liofilizacja czy dehydratyzacja, zachowują surowość składników. Tym samym obok setek leczniczych składników, dostarczają roślinnej energii słońca, co znacznie zwiększa ich bioaktywność. Dzięki temu substancje odżywcze w suplementach, są czynne bioenergetycznie. To zasadniczo wyróżnia naturalne produkty CaliVita od tzw. leków i wielu innych suplementów na rynku, często syntetycznych lub półsyntetycznych.

Dzięki naukowcom, dziś w XXI wieku już wiemy, że kiedy spożywasz świeżą, surową żywność lub biologicznie aktywne suplementy, przyswojone przez Twój organizm ich indywidualne składniki, emitują sygnały świetlne, które nieuchronnie uczestniczą w rozwoju i zarządzaniu ważnych biochemicznych endogennych procesów. Za każdym razem, kiedy spożywasz naturalną żywność (bez gotowania i pasteryzacji) lub jej odpowiednio przygotowane składniki w postaci naturalnych preparatów CaliVita, również wprowadzasz życiodajną energie światła tzw. biofotony. Światło słoneczne to życie, bez niego życie na ziemi zamiera. Wywołuje ona korzystne działanie lecznicze na organizm.

 

Suplementy CaliVita wspomagając leczenie, pomagają w osiągnięciu optymalnego zdrowia – energii, harmonii życia i ciała. Są niezbędne do utrzymania zdrowia współczesnego człowieka na wysokim poziomie i lepszego zmagazynowania bioenergii w każdej żywej komórce Twojego organizmu.

Witaminy, bioflawonoidy, antyoksydanty, chelaty mineralne, aminokwasy, enzymy, chlorofil, nienasycone kwasy tłuszczowe oraz inne biologicznie aktywne substancje w suplementach CaliVita, wspomagają leczenie wielu chorób oraz chronią przed chorobami degeneracyjnymi, takimi jak m.in. rak, choroby sercowo-naczyniowe, cukrzyca, nerwica.

 

Preparaty CaliVita pozbawione są sztucznych barwników, konserwantów, soli, cukru (zbędnych kalorii). Te zalety są ważne dla osób, które rozumieją, że do uzyskania zdrowia niezbędne są naturalne substancje biologicznie czynne, czyli właściwe odżywienie każdej komórki ciała w surowe składniki bogate w bioenergię. To droga do zdrowia, walki z nadwagą, z chorobami u niemowląt, dzieci, młodzieży i osób starszych, to doskonałe wspomaganie codziennej diety każdego, a szczególnie diabetyków, alergików i innych. Dzięki swojej wysokiej aktywności biologicznej, naturalne produkty CaliVita to PIERWSZA LIGA WŚRÓD SUPLEMENTÓW na świecie.

Składniki wchodzące w skład preparatów CaliVita California Fitness są pochodzenia naturalnego. Są to produkty do spożycia zaliczane do tzw. dietetycznych środków spożywczych, mogą być bezpiecznie stosowane bez kontroli lekarza, zgodnie z zaleceniami i dawkowaniem umieszczonym na polskiej etykiecie.

POLSKIE ATESTY

GIS- (Główny Inspektor Sanitarny)

Suplementy żywieniowe CaliVita International znajdujące się w polskiej ofercie, posiadają wymagane w Polsce zezwolenia Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS) – są wymagane w przypadku dietetycznych środków spożywczych, a w przypadku kosmetyków posiadają zezwolenie PZH- (Polskiego Zakładu Higieny).  Każda dostawa otrzymuje orzeczenie Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej (SANEPID) o braku zastrzeżeń, co do importowanych środków spożywczych.

Oznakowanie wszystkich preparatów jest zgodne z wymogami polskiego prawodawstwa oraz Unii Europejskiej – posiadają etykietę, akceptowaną przez Instytut Żywności i Żywienia (IŻŻ), zawierającą wszystkie wymagane informacje.

 

ZAGRANICZNE ATESTY

GMP- (Good Manufacturing Practice)

Dobra Praktyka Produkcyjna to gwarancja najwyższej jakości produktów. GMP ma miejsce wtedy, gdy zapewniona jest stała i ścisła kontrola wszystkich elementów produkcji na wszystkich, kolejnych etapach powstawania produktu. Spełnienie wszystkich warunków dało podstawę Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) do wydania pozytywnej opinii produktom firm: 4 Life Products, Perfect Nutrition i CaliVita, oferowanym przez firmę dystrybucyjną CaliVita International.

Posiadanie GMP daje 100% pewność, że kupowany preparat leczniczy czy suplement diety jest produktem nieposiadającym żadnych zastrzeżeń. Nie jest wadliwy, składniki w nim zawarte nie są zanieczyszczone. Zakupywany produkt ma pomóc przede wszystkim, a nie zaszkodzić. Przy wytwarzaniu produktów spożywczych lub leków, spełnianie wymogów GMP jest niezwykle ważne!

Dobra Praktyka germitox Produkcyjna, to zbiór dokumentów opisujących procedury związane z wytwarzaniem produktu i zabiegi na nią się składające. Stąd też producenci dbają o to, aby wszelkie wykryte niedociągnięcia na którymkolwiek z etapów produkcji niezwłocznie usuwać i od razu tworzą zabezpieczenia na przyszłość.

Końcowa jakość produktu jest wynikiem jakości surowców z jakich on powstaje, ale również determinują ją takie czynniki jak: otoczenie zakładu produkcyjnego i stan budynków oraz bezwzględne przestrzeganie technologii produkcji – a tym samym higieny maszyn i urządzeń, dokładność procesów mycia i dezynfekcji, higieny personelu oraz nadzorowanie magazynowania i dystrybucji produktów.

GMP określa szczegółowo wymogi, jakie powinny być spełnione przez producenta na tych obszarach. Jeśli jeden z etapów produkcji, np. magazynowanie surowców nie jest zgodne z zasadami Dobrej Praktyki Produkcyjnej, wówczas taki producent nie spełnia wszystkich niezbędnych warunków i traci certyfikat GMP, a co za tym idzie również FDA.

Prowadzenie produkcji ściśle według dokumentacji GMP daje producentom prawo do certyfikatu FDA.

FDA- (Food and Drug Administration)

Agencja do spraw Żywności i Leków, jest w Stanach Zjednoczonych naczelną organizacją, zajmującą się kontrolą środków spożywczych i leków. Organizacja ta jest uważana, za najbardziej rygorystyczną na świecie instytucję kontrolującą i opiniującą żywność i leki. Stąd też wydanie przez nią pozytywnej opinii na temat danego produktu jest uznawane na całym świecie, jako wyznacznik jakości i potwierdzenie braku negatywnego wpływu na zdrowie zastosowanych w nim składników.

Spełnienie wszystkich warunków dało podstawę Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) do wydania pozytywnej opinii suplementom oferowanym przez firmę dystrybucyjną CaliVita International.

Preparat ubiegający się o pozytywną opinię FDA musi być wyprodukowany zgodnie z normami GMP.

Agencja do spraw Żywności i Leków dokładnie sprawdza preparat (posiadający certyfikat GMP) pod względem:

• jaki jest jego wpływ na organizm – chodzi o zbadanie, czy stosowanie produktu jest bezpieczne?

• ocenia jego oznakowanie – wskazania producenta dotyczące zastosowania i dawkowania preparatu.

Według FDA, suplement diety może zawierać takie substancje czynne jak: witaminy, składniki mineralne, aminokwasy, zioła lub inne surowce roślinne, enzymy, oleje z ryb. Suplement powinien być wytwarzany w postaci tabletek, pastylek, kapsułek, drażetek lub w formie płynu. Musi być oznakowany, jako “suplement żywieniowy” – w Polsce “dietetyczny środek spożywczy” – i nie może być przedstawiany, jako żywność konwencjonalna.

FDA sprawdza preparat pod względem jego wpływu na organizm i bezpieczeństwa dla użytkownika, jak również ocenia jego oznakowanie i wskazania producenta dotyczące zastosowania i dawkowania. Preparat ubiegający się o pozytywną opinie FDA musi być wyprodukowany zgodnie z normami GMP-Good Manufakturing Practice ustalonymi przez WHO (Światową Organizację Zdrowia). Produkty CaliVita International produkowane są zgodnie z normami GMP i FDA.

GMP i FDA, to posiadanie gwarancji na najwyższą jakość!!!

Międzynarodowe atesty GMP i FDA spełniają wymagania wszystkich krajów na świecie, również Unii Europejskiej. W Polsce suplementy CaliVita dopuszczone do sprzedaży, posiadają obowiązujące atesty Gis-u.

W wielu preparatach została zastosowana formuła „time releasae”. Ich działanie w organizmie jest wydłużone do 18 godzin. Działanie lecznicze jest mocniejsze i trwalsze, a wchłanianie do 10 razy lepsze od innych odpowiedników na rynku.

Receptura suplementów CaliVita oparta jest na wieloletnich badaniach i doświadczeniach naukowych prof. dr Valeria Szedlak-Vadocz.

W przypadku jesteś uwielbiał ten artykuł i chcesz mieć więcej informacji w odniesieniu do Gdzie można kupić germitox hojnie odwiedzenia naszej strony internetowej.

Be the first to comment on "Germitox I inne pasożyty"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*